Облаштовують Франківськ для інвалідів

PDF Друк
Вівторок, 18 жовтня 2016, 13:15

Івано-Франківськ вирішили зробити більш доступним та зручним для людей з обмеженими можливостями. Відбулось засідання міської ради, де це і вирішилось. Представили звіт роботи з покращення міста для таких людей за 2016 рік. Відбуло покращення доступності до інженерних та соціальних місць. Вони стали ніби повністю об лаштовані для інвалідів.

Планують продовжити встановлення по місту пандусів та перил для людей з вадами зору. Також планують ремонт навколишньої території УТОС, для більш комфортного пересування незрячих.

«Ви бачили ті пандуси, які встановлені по місту, та і по всій Україні такі ж? Якби хтось з тих, хто вирішує їх зробити спробував проїхати, я б з задоволенням на це подивився. Зазвичай їх роблять під таким нахилом, що наприкінці дороги можна вбитись. Навіть якщо я і доїду до низу пандуса, а зупинитись потім як? А везти позаду мене немає кому. Хто буде притримувати мій візок? Я декілька раз попросив перехожих спустити мене по пандусу, в кінці чув сильні вздохи та слова, які підтвердять, що навіть з людиною позаду це дуже важко, адже візок з тілом не легкі, а нахил високий та поверхня слизька», - розповідає перехожий інвалід.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...