В річці знайшли тіло жінки

PDF Друк
Вівторок, 11 жовтня 2016, 18:19

9 жовтня чоловік прийшов закинути вудочку в річку та через декілька хвилин побачив тіло жінки. Зателефонувавши до поліції чоловік намагався витягнути тіло, проте йому це не вдалось. Рятувальники дістали тіло за допомогою мотузки. Виявилось, що жінка – місцева жителька, якій 58 років. Подія відбувалась у Снятині, Івано-Франківської області.

Наразі з’ясовують причину смерті. Близькі люди запевняють, що проблем із здоров’ям жінка не мала. Тому причиною смерті повинно бути щось умисне.

«Вони пішла по своїх справах, ми не питали куди. Пішла ще вранці, цілий день її не було, ввечері пізно ми почали переживати, вночі дзвонили, але вона не піднімала слухавки. Вже зранку нам подзвонили та повідомили про подію. Ми всі в шоці, кому заважала 58-річна жінка. Не розуміємо, навіщо було вкидати її вбивати та позбуватись тіла. Вона не мала при собі жодних цінних речей. На ній був ланцюжок з золотим хрестиком, проте він настільки маленький, що заради такого не вбивають. Також мала при собі старий мобільний телефон. Шкода, що так трапилось, але винуватці ще будуть відповідати за неповинну смерть. Працівники поліції знайдуть зловмисників», - розповідає племінниця потерпілої.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...