В Нью-Йорк з Івано-Франківська можна добратися за копійки

PDF Друк
Четвер, 06 жовтня 2016, 15:57

Давно бажали поїхати в Сполучені Штати, але ціна перельоту не дозволяла зробити вам цього? Дорогий переліт часто псує всі плани та настрій на подорожі. Так багато гарних місць хочеться відвідати, проте через обмеженість в фінансах, робити це стає з кожним роком все складніше. Адже ціни на послуги перевезення, проживання ростуть з кожним днем. Також все складніше дається відкриття віз.

Прямуйте в Івано-Франківськ. Там з’явились чудові ціни на білети до Нью-Йорка. Тепер можна туди полетіти і повернутись в Київ всього за 315$. Приємна новина для багатьох туристів.

Коли зайдете на сайт бронювання авіаквитків, потрібно вибрати нелегкий маршрут. Після Нью-Йорка та повернення в столицю потрібно буде зазначити також переліт в Тегеран, лише це допоможе вам знайти таку низьку ціну. Летіти туди не обов’язково, ви не отримаєте жодного штрафу, якщо пропустите одне з місць подорожі.

Проте в будь-якому випадку потрібно мати візу США. Найдешевші квитки в листопаді та грудні. Ось приклад вигляду вашого маршруту: Івано-Франківськ – Нью-Йорк – Київ (Тегеран) від 317$ у два боки у листопаді.

«Заощаджуйте кошти легко та вдалих подорожей!» - бажають вам українські авіакомпанії.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...