Франківчани змітали на ярмарку яйця

PDF Друк
Субота, 02 листопада 2013, 16:40

Сьогодні на площі проходить ярмарок до річниці  ярмаркового руху в регіоні  З самого ранку в центрі пожвавлення - на площі та прилеглих вулицях шумить-гуде обласний ярмарок, на якій свою продукцію виставили понад 300 підприємств з усіх районів нашого регіону, і навіть сусідніх областей.Сьогодні на площі проходить ярмарок до річниці  ярмаркового руху в регіоні

З самого ранку в центрі пожвавлення - на площі та прилеглих вулицях шумить-гуде обласний ярмарок, на якій свою продукцію виставили понад 300 підприємств з усіх районів нашого регіону, і навіть сусідніх областей.

Франківчани поспішали на ярмарок з самого ранку, народ вже розвідував де що дешевше, коли ще як слід не розвиднілося . Хтось знаходив товару за своєму гаманцю, хтось - ні. Пенсіонер Михайло Іванович пішов з ярмарку без покупок:

- Та що тут? Риба копчена трохи дешевше, а так - все те ж саме, що й на ринку. Ті ж ціни.

А ось Лідія Іванівна з ним не згодна. Вона затаритися курячим фаршем і яйцем.

- Дешевше, подешевше тут! - Поділилася вона з Всемісто.

Лариса Іванівна Яросемчук також зазначила, що товар на ярмарку подешевше, але не набагато.

- Чуть-чуть дешевше, а так, практично ті ж ціни, що в мережевих магазинах і на ринках, - говорить жителька Івано-Франківська.

Втім, щоб ціни були дешевші, з учасниками ярмарками влади регіону домовилися заздалегідь, щоб не виникала конфузів, як раніше траплялося, коли на ярмарку у центрального ринку ціни були вище, ніж на самому ринку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...