На Івано-Франківщині зосереджено понад сімдесят п’ять відсотків від всієї кількості об’єктів зеленого туризму в Україні

PDF Друк
Середа, 28 вересня 2016, 14:54

83 суб’єкти туристичної спрямованості минулого сезону надавали туристичні послуги, якими було обслуговано 65,9 тис. людей, що більше на 2,1 тис. ніж торік. В загальному, за кількістю туристів Прикарпаття посіло третє місце після Києва і Львівської області.

Однією з найважливіших складових туристичного бізнесу є засоби розміщення туристів. На кінець 2015 року в області функціонувало 200 готелів та схожих закладів розміщування туристів та 30 спеціалізованого розміщення туристів. Більших оборотів набирає і зелений туризм. За рахунок осіб-підприємців, було обслуговано близько 25 тис. осіб.

В Івано-Франківькій області зосереджено понад сімдесят п’ять відсотків зеленого туризму. В пріоритеті в туристів був відпочинок на свіжому повітрі та цікаве дозвілля.

Розвиток туризму в Прикарпатському регіоні України є високо актуальним. Перетворення регіону на туристичну зону з європейським рівнем сервісу та комфортабельності принципово змінить обличчя як регіону, так і держави. Регіон має унікальні умови для розвитку туризму та санаторно-курортної галузі.

Чисельні природні та культурні атракції, угіддя, мінеральні джерела, горні масиви призначені саме для таких цілей. Регіон має неоціненний лікувально-рекреаційний потенціал, всі умови для розвитку різних видів туризму: рекреаційного, історико-пізнавального, релігійного, спортивного, зеленого, екстремального.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...