Івано-франківська делегація їде до Волновахи

PDF Друк
Четвер, 22 вересня 2016, 15:55

До Волновахи завітала делегація з Івано-Франківська на чолі із головою міськради в рамках проекту про співпрацю між двома містами. Метою зустрічі було домовитись про спільне вирішення гуманітарних питань у Волноваському районі.

Голова Івано-Франківської міської ради повідомляє: «Ми дуже раді, що маємо таку угоду, маємо можливість наповнювати змістом меморандум, який написали в Волноваському районі. Я думаю, що ми спільно, діти які будуть приїжджати з Волноваського району, також ще колективи, яку будуть приїжджати до вас, від вас, інші контакти – вони наповнюють справді цей меморандум конкретними речами. Прикро дивитися на от такі речі, коли ти розумієш, що це не кордон з Польщею чи Угорщиною, чи Словаччиною. Що це кордон всередині нашої країни. Але, очевидно, пройде час, і ми обов’язково своєю роботою відвоюємо іншу територію».

Делегація зустрілася з іванофранківцями, які захищають Волноваху. Багато з них вже адаптувалися на новому місці. «Живемо нормально, дружимо всі. Місцеві не ображають, з ними теж нормально. Виїжджаємо в магазин скупитися щось – люди вітаються, «привіт» кажуть, «щасливо вам відбути, щоб мінімум поранених» - розповідає військовослужбовець ЗСУ.

Також представники Західної України поклали квіти біля меморіалу загиблим на цій війні солдатам. Зустрілися з мешканцями прифронтових населених пунктів, аби підтримати їх.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...