На Прикарпатті п'яний священик спричинив смертельну ДТП

PDF Друк
Четвер, 22 вересня 2016, 12:19

В районному суді в Тисмениці відбулась серйозна дискусія з вирішенням подальшого майбутнього одного з міських жителів. Місцевий священик збив молоду жінку, в результаті чого бідолашна загинула. Водій перевищив швидкість, дозволену в даному населеному пункті. Чоловік не зробив нічого, щоб уникнути наїзду.

Обвинувачуваний заявляє, що повністю визнає свою вину і готовий дати свідчення. Щоб хоч якось захистити свого обвинуваченого, адвокат просить спростити цю справу.

Священик розповідає, що того злощасного вечора, коли сталася аварія, він бачив групу людей на переході, та не встиг вчасно зупинитись. І тільки вранці, побачивши вм’ятини і подряпини на машині, зрозумів, що скоїв ДТП. Не витрачаючи часу, пішов здаватись поліції.

Винним в тому, що сталось, водій вважає погоду, яка помішала йому уважно стежити за дорогою. «Мені дуже жаль, що так вийшло. Сердечно каюсь і прошу вибачення у постраждалих. Доньці загиблої я обов’язково допоможу», - заявляє винуватець трагедії.

Прокурор просить зм’якшити вину для обвинуваченого і призначити покарання терміном на півтора року.

Ще раз нагадую, що в ту ніч з вини священика постраждало троє людей. Сам водій втік з місця злочину, не надавши потерпілим першу медичну допомогу. Молода жінка загинула одразу. Як виявилось, чоловік ще й того вечора був в нетверезому стані. Зараз він знаходиться під вартою.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...