В Івано-Франківській школі трапився незвичайний інцидент

PDF Друк
Вівторок, 20 вересня 2016, 19:01

Бажання батьків «служити школі»

Дана історія трапилась в одній зі шкіл Івано-Франківська. Максим Павлович є власником чималого бізнесу, однак старається це не афішувати: одягається просто, не роз’їжджає на крутих іномарках.

В школі, де навчається його єдина дочка, батьки влаштували справжній гамір, щоб поміняти парти. Причому, варто зазначити, що старі були в досить хорошому стані. Так і не прийшовши до єдиної думки, батьки поділились на дві групи: одні з задоволенням ухвалили це рішення, інші ж – не мали фінансової змоги собі таке дозволити. Максим Павлович запропонував оптимальне вирішення проблеми – зібрати їм самим трішки більше коштів і закупити нові парти для всіх. Такий поворот подій спричинив між батьками мало не війну: «Чому ми маємо платити за когось? Хто не хоче купляти – то хай сидять за старими партами».

Ну от завезли нарешті ці парти. Інші 4, старенькі, поставили в кутку класу. Там сиділи так звані «учні-жебраки». Та тривало це все не довго. Іншого дня всі були здивовані, побачивши замість тих чотирьох зовсім інші, новіші парти. І в додачу ще й стільці. А зараз багатенькі татусі кричать, що це обмеження стосовно їхніх дітей принижує їхню гідність і все має бути однаковим. На що Максим, сміючись, відповідає: «А це такий мій соціальний експеримент. А що, ви ж захотіли самі, щоб одні діти сиділи за новими партами, а інші тішились старими. Ось збулись ваші бажання».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 Andrew 22.09.2016 10:52
Молодець автор, привіт с пікабу, кругом плагіат.
Цитувати