На Прикарпатті жінка спалила власну дитину

PDF Друк
П'ятниця, 29 липня 2016, 15:17

До поліції надійшло повідомлення, що 30-річна жінка, жителька одного із сіл Долинського району, яка перебувала у стані вагітності, без наявних таких ознак, проте дитини не народжувала.

Про це повідомив один із сільських голів Болехівської міської ради. Він розповів, що жінка не одружена, на утриманні має 2 малолітніх дітей, заробляє на сезонних роботах, в недавньому минулому мала ознаки вагітності, а буквально напередодні, їдучи населеним пунктом, він її побачив без жодних ознак вагітності.

Виїздом на місце події встановлено зі слів підозрюваної, що вона перебувала в стані вагітності впродовж 3-4 місяців. В ніч з 22 на 23 липня по місцю проживання у неї стався викидень зародка дитини, який вона помістила у простирадло і, віднісши на берег річки, спалила на вогнищі.

Про цю подію нікому не повідомляла оскільки із родичами та сусідами перебуває у неприязних взаємовідносинах. Окрім того, на медичному обліку в Болехівській ЦМЛ не перебувала, від медичного огляду неодноразово відмовлялась, за медичною допомогою не зверталась.

При огляді прибережної ділянки р. Сукіль, на відстані близько 300 м. від її житлового будинку виявлено залишки вогнища з рештками обгоріло-спалених фрагментів дитини. При огляді помешкання також знайдено речові докази, які підтверджують пояснення породіллі. Обгорілі фрагменти зародка дитини направлено на проведення експертизи. Призначено і ряд інших експертиз.

Наразі за цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за вчинення кримінального правопорушення за ознаками ч.1. ст. 117 (умисне вбивство матері своєї новонародженої дитини під час пологів або відразу після пологів) Кримінального кодексу України, яке карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. Триває слідство.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...