Сміття зі Львова хотіли перевезти в Коломию

PDF Друк
Вівторок, 05 липня 2016, 14:46

Громадськість Коломиї домоглась відміни рішення по прийняття сміття зі Львова на коломийський полігон. Це питання обговорять з громадськістю на громадських слухання щоб прийняти конструктивне рішення.

Вчора, активісти та жителі наближених до полігону вулиць, протестували біля сміттєзвалища  проти прийнятого виконкомом Коломийської міської ради рішення приймати сміття зі Львова на коломийський полігон, який обслуговує КП "Полігон екологія", повідомив координатор Коломийської міської організації партії «ВОЛЯ» Михайло Рогів.

За словами Рогіва, дане рішення в суботу, 2 липня, Коломийський міськвиконком прийняв кулуарно, не обговоривши це питання з громадськістю.

«Рішення прийняли кулуарно, був закритий виконком пізно ввечері, громадськість про це не повідомили та прийняли рішення без обговорення з нами» - каже Рогів.

Рогів наголосив, що це дуже обурило жителів наближених до сміттєзвалища вулиць, адже їм не повідомили ані про обсяги сміття, ані конкретні терміни, за які ці відходи транспортуватимуть на полігон ТПВ в Коломиї.

«Ми українці, ми розуміємо проблему Львова, ми маємо допомагати один одному в біді. Але нас обурило таке ставлення місцевої влади та сам процес прийняття рішень» - наголосивРогів.

До протестувальників вийшов заступник міського голови, який сказав громадськості надати письмові пропозиції. Ці пропозиції обурені мешканці напрацювали заздалегідь та одразу передали чиновнику– вони наполягають на обговоренні цього питання та прийняті конструктивного рішення.

Громадськість запевнили що дане рішення буде скасоване, і перш ніж прийняти нове, його обговорять на громадських слуханнях. Наразі процес підготовки до громадських слухань вже розпочався.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...