Високо про головне

PDF Друк
Середа, 30 жовтня 2013, 23:41

Під такою назвою в Івано-Франківську 31 жовтня відкриється нова виставка. Експозиція персональних робіт прикарпатського художника Ольги Крайневої розташується у виставковому залі імені Черноскутова. Це вже сьома персональна виставка франківчанки

Під такою назвою в Івано-Франківську 31 жовтня відкриється нова виставка. Експозиція персональних робіт прикарпатського художника Ольги Крайневої розташується у виставковому залі імені Черноскутова. Це вже сьома персональна виставка франківчанки, - повідомляють у мерії Івано-Франківська.

«Високо про головне» - виставка, в якій будуть представлені картини різних років, вже знайомі глядачеві і зовсім нові роботи: живопис, графіка та комп'ютерна графіка. Весь простір експозиції підпорядковане загальній ідеї: «Навколишній нас матеріальний світ полегшує внутрішні душевні страждання людини». Окреме місце займає проект «Бліда Синя Плямочка», де зібрані унікальні фотографії з видами Землі з космосу, а також Місяця і Сонця.

Початок церемонії відкриття о 17.00.

Для довідки. Ольга Крайнева - член міжнародної Асоціації художників ЮНЕСКО, член Спілки дизайнерів України, постійний учасник загальних щорічних традиційних і тематичних виставок у Прикарпатському регіоні. Основний інтерес у творчості художник проявляє до внутрішнього світу людини, до її психології, пристрастей, емоцій, духовного пошуку. Роботи Ольги Крайневої знаходяться в приватних колекціях Англії, Німеччини, Голландії, Італії, Канади, Польщі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...