Франківські батьки взяли на абордаж місцевий ЦНАП

PDF Друк
Середа, 01 червня 2016, 09:41

Сьогодні, у перший день літа, в Івано-Франківську розпочалася реєстрація в нещодавно відкритий дитячий садочок «Вишиванка». Охочих дати своїх дітей саме до цієї дошкільної установи – кілька сотень. Аби встигнути зареєструвати свого малюка не допустити махінацій щодо розподілу місць в ДНЗ батьки ще з учорашнього вечора зайняли чергу під будівлею місцевого ЦНАПу.

Наразі своєї черги чекають близько трьохсот батьків, однак керівництво ЦНАПу повідомляє, що за добу можуть зареєструвати не більше дев’яносто семи дітей, інакше буде збій системи. Розлючених батьків, які всю ніч простояли у черзі така ситуація не задовольняє. Вони вирішили брати на абордаж Центр надання адміністративних послуг, тим самим паралізувавши діяльність установи. В результаті інші користувачі ЦНАПу, які не можуть вирішити свої питання, здіймають сполох під стінами будівлі.

Наразі на місці чергують патрульні та швидка.

 

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 исм 01.06.2016 09:53
Може все ж розстріляти нахєр всіх тих дармоїдів? Га? Може вже тоді дійде...? Суки тварі. В садок вистій в чергу, грошей дай, в школу те саме..А як захищати ті пиздопродажні сраки так призов на халяву. Фу бля а не держава.
Цитувати