Існування «Свідків Єгови» на Івано-Франківщині під загрозою

PDF Друк
Вівторок, 31 травня 2016, 16:45

Активні прикарпатські жителі вимагають у місцевої влади заборонити функціонування так званих «Свідків Єгови» на території області.

Франківчанам набридли незвані гості, надокучливі телефонні дзвінки та приставання на вулицях. Адже саме такими діями «свідки Єгови» намагаються долучити населення до своїх лав.

Також «єговісти» закликають чоловіків не йти служити до Збройних сил України. Не шанувати національні символи: не вставати під час гімну та не цілувати прапор.

Варто зазначити, що в окремих країнах діяльність «Свідків Єгови» забороняється владою та вважається сектою тоталітарного напряму.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
+2 #1 Роман Дерік 09.06.2016 08:55
ТОталітарною діяльність свідків Єгови вважається лише в диктатурах - Ірак, Китай,Саудівськ а Арабія, Північна Корея. У всіх, повторюю, у всіх менш-більш демократичних країнах, їхня діяльність дозволена. Зараз активно шукають причини заборонити свідків в Росії, якщо "прикарпатським жителлям" так хочеться наслідувати в цьому питанні Росію, так нехай так і визнають.- Мидумати не вміємо, Європа нам не указ, - усі найкращі нововведення зі сходу. Принаймні чесно буде. Я завжди був впевнений, що в мультирелігійні й Україні вистачить розуму не робити це!
Цитувати