Люди допомогли забезпечити наших військових

PDF Друк
Вівторок, 24 червня 2014, 16:34

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Семко на Дні депутата обласної ради поінформував про підсумки роботи робочої групи, яка перевіряла законність придбання (надходження), якісного стану та наявності матеріально-технічних засобів для укомплектування 5 батальйону територіальної оборони.

Спільним розпорядженням обласної державної адміністрації та обласної ради від 12.06.2014 року  № 347/376-р  створено робочу групу під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації В. Семка керуючого справами-заступника керівника виконавчого апарату обласної ради, заступника голови робочої групи І. Даніва для перевірки законності придбання (надходження), якісного стану та наявності матеріально-технічних засобів для укомплектування 5 батальйону територіальної оборони.

В. Семко повідомив, що проведено два засідання робочої групи, яка після вивчення копій документів, наданих обласним військовим комісаріатом і сектором матеріально-технічного та фінансового забезпечення Координаційного центру з питань мобілізації та цивільного захисту Ради оборони області, виїжджала на місце дислокації підрозділу в селище Делятин.

За інформацією обласного військового комісаріату 5 батальйон територіальної оборони сформований на підставі розпорядження начальника Генерального штабу-Головнокомандувача Збройних Сил України.

Державна фінансова інспекція в області провела перевірку забезпечення матеріально-технічними засобами 5 батальйону територіальної оборони. Матеріальні цінності, що отримував обласний військкомат відповідно до довідки, оприбутковано. В. Семко наголосив, що порівнюючи інформацію, отриману від райдержадміністрацій та міст обласного значення щодо надання матеріально-технічних засобів 5 батальйону територіальної оборони в кількісному та вартісному вигляді, з інформацією фінансової інспекції розбіжностей не виявлено.

У процесі розгляду питань про недоліки щодо якісного стану окремих товарів (черевики з високими берцями, ремені брючні, шкарпетки, труси) встановлено, що наведені факти про низьку якість зазначених вище товарів дійсно мали місце, які було усунуто.

В. Семко подякував громадськості і депутатам за небайдужість до формування батальйону територіальної оборони і висловив переконання, що спільними зусиллями наші військовослужбовці будуть забезпечені всім необхідним для надійного захисту Української держави. Він також відповів на запитання присутніх. Члени робочої групи також виступили із своїми інформаціями і побажаннями.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...