МНСники відпрацьовували евакуацію персоналу при виникненні надзвичайної ситуації

PDF Друк
Вівторок, 24 червня 2014, 14:08

Дії органів управління, особового складу формувань цивільного захисту та працюючого персоналу у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. МНСники відпрацьовували евакуацію персоналу при виникненні надзвичайної ситуаціїДнями працівники управління ДПтС України в області проводили спеціальне об'єктове навчання з цивільного захисту на тему: "Дії органів управління, особового складу формувань цивільного захисту та працюючого персоналу у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру".

Метою організації навчання було удосконалення практичних навичок керівного складу та керівників формувань цивільного захисту управління з організації та проведення заходів щодо захисту працівників від наслідків надзвичайних ситуацій.

У ході проведення навчань було відпрацьовано такі основні дії, як евакуацію персоналу при виникненні надзвичайної ситуації, гасіння умовної пожежі первинними засобами пожежогасіння, пошук та надання першої медичної допомоги потерпілим. Також проведено практичну перевірку вміння персоналу користуватися засобами індивідуального захисту.

Представники управління з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області відмітили достатній рівень підготовки персоналу управління пенітенціарної служби області.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...