На Прикарпатті вбитих кроликів вважають жертвами чупакабри

PDF Друк
Середа, 30 березня 2016, 12:16

Чи справді можна припускати, що в Коломиї є чупакабра?

Підприємець з Коломиї каже, що стверджувати про існування чупакабри на Прикарпатті не може, бо її не бачив. Разом з цим показує розтерзані тіла трьох кролиць, де не залишилося анікраплі крові.

Щось невідоме розбило клітки, погризло дошки й залишило купу слідів на подвір’ї. 46-річний підприємець Володимир Вербищук не розуміє, що за істота наробила біди його тваринам. Чоловік акцентує увагу на тому, що дошки пошкоджені дуже сильно, а крові в кролицях не залишилося зовсім. Схоже на якогось звіра-вампіра.

Господар каже, що трапилося це вночі. Собаки сильно гавкали й розбудили дружину пана Володимира. Однак до собачого лаю в селі уже звикли й уваги, як такої не приділили. Вранці ж люди побачили страшне видовище. «Те, що це не куниця, лисиця чи бродячий пес – помітно одразу, - зазначає пан Володимир, -  бо кролі не надкушені , ніхто їх не їв, хижаку потрібна була тільки кров.

Хто ж бігає коломийськими селами й чинить шкоди людям? Досі не можна зрозуміти, що за дивна істота оселилася на Прикарпатті. Всі про неї говорять, однак ніхто іще не бачив.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...