Представники Київського патріархату та УГКЦ самозахоплюють землю на Прикарпатті

PDF Друк
П'ятниця, 25 березня 2016, 10:44

Громада УГКЦ хоче збудувати церкву на вулиці Січових Стрільців у Калуші. Однак офіційного дозволу на будування культової споруди немає. Днями на земельній ділянці священики та парафіяни у присутності журналістів офіційно поставили знак на території, де планують звести храм. Проте такі дії обурили мешканців будинків, які знаходяться поруч, адже вони проти такого сусідства. Земля, на якій планують звести храм слугує дитячим майданчиком для дітлахів з усіх прилеглих будинків.  Місцеві жителі звернулися до правоохоронних органів, адже переконані, що відбувається самозахоплення землі.

Таким чином ситуація навколо землі перетворилася на справжні «храмові баталії». Більше сотні мешканців прилеглих будинків протистоять релігійній громаді.

Випадок самозахоплення землі для будівництва культових споруд на Прикарпатті вже стає традицією. Як розповідають місцеві депутат перший випадок незаконного володіння землею відбувся з релігійною громадою УПЦ КП храму «Мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії».що вулиці Каракая.  Релігійна організація релігійної громади УПЦ КП храму «Великомученика і Цілителя Пантелеймона» на вулиці Б.Хмельницького теж відбувається не досить прозоро.

Третій випадок  будівництво храму громадою УГКЦ на вул. Січових Стрільців. Місцеві люди стверджують, що не проти церкви, але нехай будівництво культової спорудт відбувається у рамках закону.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...