Герой із Прикарпаття врятував дівчину ціною власного здоров’я

PDF Друк
П'ятниця, 18 березня 2016, 16:27

Нещодавно прикра історія із українцями трапилася в чеському місті Градец Кралове. Хлопець з Долини, що перебуває в Чехії на заробітках врятував дівчину, як виявилося теж українку,  від жорстокого зґвалтування.

Ця небезпечна пригода трапилася пізнім вечором кілька днів тому. Ігор Сова, 22-річний прикарпатець, повертався додому повз парк, як почув крики про допомогу, які доносилися неподалік. Хлопець одразу підбіг туди, звідки доносилися звуки. Картина, яку побачив хлопець одразу його  приголомшила: четверо молодиків азіатської зовнішності били та намагалися зґвалтувати дівчину. Ігор не розгубився та не перелякався, а одразу кинувся на злочинців. Однак бійка тривала недовго. Зловмисники завдали хлопцю ножових поранень та одразу втекли з місця пригоди.

Стікаючи кров’ю хлопець дістався свого автомобіля та відвіз теж поранену дівчину до лікарні. На порозі медичної установи Ігор одразу втратив свідомість. До тями герой повернувся аж через дванадцять годин. Медики виявили у нього три ножові поранення: у живіт, грудну клітку, руку. У дівчини, яку Ігор врятував, теж численні травми та перелом руки. Проте, на щастя, їхньому життю більше загроз нема. Ігор наразі знаходиться на  лікуванні в одній із чеських клінік, йому зробили кілька операцій. Хлопець не вважає свій вчинок героїчним, а переконаний, що так на його місці вчинив би кожен чоловік.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...