Що породжує високу смертність франківчан і як у цьому задіяна Швейцарія?

PDF Друк
Середа, 16 березня 2016, 13:03

Стало відомо, що сьогодні відбулося обговорення щодо втілення у життя цікавого проекту, основу якого складає здоров’я українців.

Швейцарія почне займатися фінансуванням ідеї щодо зміцнення та профілактики здоров’я українців від неінфекційних хвороб.

Івано-Франківщина ж увійшла до переліку семи регіонів, в яких реалізують спільні плани українці та швейцарці. Проти чого ж будуть боротися активісти й, власне, як?

Думки організаторів вищезазначеного проекту сходяться на тому, що головними ворогами франківчан є цукровий діабет, онкологія та серцево-судинні захворювання. Окрім лікування затяжних хвороб, проект має намір зайнятися розповсюдженням здорового способу життя, активним відпочинком.Також велику роль відіграють профілактики, аби розпізнати ранні стадії хвороб, а не чекати до того моменту, коли все буде дуже погано, як у нас здавна прийнято робити.

Організатори звертають увагу на те, що до цього проекту не увійшов екологічний фактор нашої місцевості. А також закликають громадян, у разі виникнення проблем, звертатися у організацію ВООЗ зі своїми зверненнями стосовної тієї чи іншої проблеми. У такому випадку, вони розглядатимуть звернення-прохання й намагатимуться вирішувати проблемні моменти у житті франківчан.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...