Кіберполіція захищає віртуальний простір прикарпатців

PDF Друк
Вівторок, 15 березня 2016, 14:13

Відділ протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області вже неодноразово продемонстрував себе в роботі. За досить короткий відрізок часу франківськими кіберполіцейськими було впіймано зловмисників, які втручалися у віртуальний простір прикарпатців.

До прикладу, нещодавно до відділу протидії кіберзлочинам звернулась франківчанка, яка поскаржилася що невідомий хакер незаконно втрутився в її обліковий запис GMAIL, через що жінка втратила доступ до свого акаунту. З часом невідомий  розповсюджував інформацію з обмеженим доступом, яка зберігалася на акаунті шляхом створення від імені користувача персональних сторінок в соціальних мережах та на сайтах знайомств.

Правоохоронці відновили доступ до сторінки, встановили та зафіксували дані, які були змінені в обліковому записі (номер мобільного телефону, ІР-адрес та резервну скриньку).

Як виявилося  незаконно втручався до чужих облікових записів жительТернополя. Під час обшуку у нього вилучили ноутбук марки Lenovo, за допомогою якого було здійснено втручання в облікові записи GMAIL.
За незаконне втручання у приватне життя чоловік змушений салатити штраф у розмірі від 10 200 гривень до 17 000 гривень.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...