Скільки коштує хороша оцінка за залік у Франківську?

PDF Друк
П'ятниця, 11 березня 2016, 14:50

Учора поліцейські затримали викладачку, яка вимагала зі студента немалі гроші.

38-річна викладачка Франківського університету забажала отримати від студента грошову винагороду за гарну оцінку. Вона сказала студентові, що розмір грошової суми становить двісті доларів. Після цього студент звернувся до поліції. Завдяки певній процедурі, жінку спіймали «на гарячому» у власному кабінеті, а гроші – вилучено назад.

Аби не заважати слідчим діям, було вирішено, що імен та назву вузу називати не будуть.

Наразі ведеться слідство і викладачці-правопорушниці загрожує кримінальна відповідальність. За цей хабар вона може поплатитися від 5 до 10 років під вартою.

Корумповані викладачі – пряма дорога в нікуди, адже без належної освіти молодь не зможе побудувати високорозвинену країну. Велика подяка повинна бути студенту, який не побоявся говорити про це, та поліцейським, котрі відгукнулися і не намагалися прикрити цю справу «по-хорошому» чи взяти з викладачки гроші за усунення конфлікту, як таке траплялося колись.

Подолати корупцію можна тільки спільними зусиллями. Не мовчіть, коли є що сказати і пам’ятайте, що винен у таких випадках той, хто дає, а не той, хто вимагає. Оскільки якби кожен звертався до правоохоронців, то хабарники би й не просили будь-яких коштів за хорошу оцінку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...