Стався замах на прикарпатського депутата

PDF Друк
Понеділок, 07 березня 2016, 10:00

На Івано-Франківщині підірвали автомобіль депутата обласної ради, директора ДП «Вигодське лісове господарство» Олександра Матусевича. Подія трапилася біля ресторану «Імпреза» у місті Долина. Повертаючись із весілля, Матусевич завів власний автомобіль, однак не встиг рушити, як під колесами автівки пролунав вибух. В автотранспорті на той момент біля депутата знаходилася дружина, а на задньому сидінні перебували учасник АТО Анатолій Вертепний теж із дружиною.

Вибухотехніки, які одразу прибули на місце інциденту, знайшли під лівим переднім колесом залишки гранати РГД-5. Вибухівка спрацювала після того, як автомобіль рушив з місця. Спеціалісти вважають, що зловмисники розраховували на те,що граната підірветься саме на місці водія, де повинен був знаходитися Матусевич. Однак, коли автомобіль рушив з місця, граната взірвалася під паливним баком, що дало можливість дивом уникнути жертв.

У наслідок вибуху постраждав Анатолій Вертепний, якому осколками посікло ногу. Чоловік нещодавно прибув у відпустку із зони АТО, де воює вже майже рік.

Свідки події позповдають, що співробітники швидкої допомоги та поліції прибули на місце за кілька хвилин, годиною пізніше – пожежна та експерти з Івано-Франківська. Однак,  місцева служба СБУ так і не з’явилася  на місці злочину.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 Аня 19.10.2016 22:53
Сам з АТО привіз,піаритьс я!
Цитувати