Цієї ночі патрульні спинили нетверезу і неповнолітню франківчанку, яка була за кермом

PDF Друк
Понеділок, 07 березня 2016, 08:53

Поліцейські міста цієї ночі затримали дівчину, яка, бувши на підпитку, роз’їжджала містом. Як стало відомо, у дівчини не було водійських прав і вона була неповнолітня.

Для когось вихідні спокійні й тихі, а для когось гучні й незаконні. Ну і відповідно наслідки будуть різними. Для дівчини, яка вчинила так безвідповідально і створила потенційну небезпеку – дії після пригоди стали невтішними.

Отож, на вулиці Василіянок, що в Івано-Франківську правоохоронці зупинили автівку «Мерседес». За кермом побачили нетверезу дитину. Ба більше, була вона не одна. Разом з дівчиною у машині був чоловік та троє подруг.

За те, що керувала дівчина без прав і у стані сп’яніння, на неї наклали штраф. Також оштрафували власника автомобіля, який дозволив дівчині керувати посеред міста.

За дивну агресію чоловіка, його відвезли у поліцейських відділ, де оформили дрібне хуліганство. Автомобіль наразі евакуйовано.

Хтозна, скільки аварій могла би спричинити ця дівчина, якби її не спинили патрульні. Чи не поєднаєте ви такий випадок з початком жіночого свята?


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...