Франківський та Коломийський водоканал представили свої презентації на семінарі в Києві

PDF Друк
П'ятниця, 20 червня 2014, 14:23

17 червня 2014р. у м. Києві відбувся заключний семінар Проекту «Розбудова кадрового та інституційного потенціалу в комунальних підприємствах з водопостачання та водовідведення», який фінансується за грантові кошти агенції з розвитку «SIDA». Спільними зусиллями даний Проект успішно виконувався протягом останніх 8 місяців. У зустрічі взяли участь відповідальні особи з Мінрегіону та Нацкомісії, представники Світового банку, представники Асоціації Укрводоканалекологія, представники SAFEGE та інші партнери.

Учасниками семінару від КП «Івано-Франківськводоекотехпром» були фахівець із питань закупівель, фахівець із фінансових питань, помічник генерального директора, фахівець із внутрішньої та зовнішньої комунікації, провідний бухгалтер. Захід розпочався із вступного слова директора Проекту Олени Філіпенко та голови Центральної групи Управління Проектом Дмитра Донця. Протягом конференції було детально окреслено цілі й досягнення, презентовано результати й напрацювання Проекту, обговорено перспективи подальшого корпоративного розвитку підприємств.

Було також  висвітлено питання фінансової політики: наведено головні напрямки покращення системи управління фінансами підприємства, наголошено на необхідності розроблення фінансової політики та впровадження практики управління ризиками на підприємстві. У ході семінару було проаналізовано питання стратегічного планування і реалізації стратегічних планів. Закінчився захід презентаціями водоканалів Борисполя, Чернігова, Івано-Франківська, Коломиї та Кременчука.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...