Взяв у тещі автомобіль - попав за грати

PDF Друк
П'ятниця, 04 березня 2016, 11:38

П’ять років ув’язнення та понад 130 тисяч гривень – такий вирок Долинський районний суд присудив чоловіку, який взяв без дозволу автомобіль власної тещі.

Інцидент трапився влітку минулого року, коли житель Долинського району взяв ключі від автомобіля, який належав матері його співмешканки, без відома власниці. На ньому чоловік вирішив відвезти свою додому  в сусіднє село. Однак, будучи напідпитку, водій-невдаха проїхав лишень кілька метрів та завдав ДТП, в’їхавши прямо в перешкоду, яка була на шляху та суттєво пошкодивши чужий транспортний засіб.

Таку витівка зятя теща не спустила з рук, а подала заяву до місцевого суду про викрадення автомобіля. Експерти пошкодження автотранспорту  «RENAULT TRAFIC» оцінили в понад шістдесят тисяч гривень.

Під час судового засідання горе-водій своєї вини не визнав, а його цивільна дружина та тещі запевнили, що не дозволяли йому користуватися автомобілем, тому його вчинок розцінюють як злочин та вимагають повної компенсації. За свій необдуманий вчинок чоловік поплатився позбавленням волі та змушений тещі оплатити новий автомобіль.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...