Прикарпатськими жебраками зайнялася поліція

PDF Друк
Середа, 02 березня 2016, 13:23

Жебракування серед неповнолітніх на Прикарпатті стає все поширенішим. Цю проблему взяли під контроль працівники Молодіжної превенції Нацполіції Івано-Франківської області. Вони намагаються виявити та припинити жебракування серед дітей. Дорослі, які залучають дітей до цього процесу будуть притягуватися до відповідальності. Бажаючи використати неповнолітніх у збагаченні, дорослі наносять дітям численні психологічні травми.

Не зважаючи на численні рейди, маленьких «попрошак» не меншає.

Відтак, кілька днів тому правоохоронці знайшли дівчинку, яка випрошувала в громадських місцях. Її вихованням відтепер займуться соціальні служби.

Працівники Молодіжної превенції переконані, що позбутися цієї проблеми можуть громадяни. Адже подаючи милостиню маленьким жебракам, тим самим заохочують дітей робити це й надалі.. Якщо Вам відомо про те, що дітей змушують жебракувати, одразу повідомляйте соціальні служби.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 Василь 02.03.2016 16:00
А про Богородчанськог о жебрака,в котрого і господарка є,і ще може працювати,чомус ь ніхто його не зупинить в самому центрі на стометрівці,сти дно проходять всякі іноземці,а цей просить:"дайте пару копійок..."
Цитувати