Івано-Франківськ набуває занедбаного вигляду

PDF Друк
Вівторок, 01 березня 2016, 13:38

Напівзруйновані пам’ятники та архітектурні надбання

Вони могли б стати туристичними перлинами, а натомість будь-якого моменту можуть перетворитися на смертельну пастку. Чимала кількість архітектурних пам’яток потребують капітального ремонту, однак влада у вирішенні цієї проблеми залишається бездіяльною.

До прикладу, стела біля «Вічного вогню» знаходиться в аварійному стані. Пам’ятник будь-якої хвилини може зазнати обвалу за принципом «доміно». Громадськість занепокоєна, адже територія біля монументу – одне з улюблених місць відпочинку.  Тут щодня збирається молодь, діти їздять на скейтах та велосипедах.

Не в набагато кращому стані знаходиться і пам’ятник «Возз’єднання»  – скульптура музикантів на площі перед адмінбудівлею.

Замість того аби реконструювати споруди, які славляться давньою та унікальною архітектурою,їх запросто зносять методом завалу. До прикладу, на площі Ринок, 4 височіла триповерхова споруда, витоки якої  сягають ще 18 століття. Коли на будіинку з’явилася тріщина, його знесли методом завалу. Поціновувачі архітектури бють на сполох, адже таких памяток в Івано-Франківську десятки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 slavik 01.03.2016 19:29
ssвобода все знищує
Цитувати