Червона доріжка, спалахи фотокамер. Так святкують наші медики

PDF Друк
П'ятниця, 20 червня 2014, 14:08

Червоною доріжкою, спалахами фотокамер, квітами, гучними оваціями, класичною музикою у виконанні струнного ансамблю Quattro Corde в Івано-Франківському національному медичному університеті вітали випускників медичного факультету 2014 року.

Урочиста Вчена Рада з нагоди свята відбулась 19 червня 2014 року в стінах Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій (вул. Незалежності 46).

Святкову церемонію відкрив ректор Університету Микола Рожко. Привітавши усіх випускників з святом, побажав їм міцного здоров’я, благодаті у родинах, Божої ласки та любові.

Серед почесних гостей були представники влади та громадськості, ректорат, професорсько-викладацький склад університету, духовенство, батьки.

Цьогорічних випускників вітали: адміністратор парафії Катедрального собору Воскресіння Христового о. Юрій, директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Роман Мельник, голова обласного комітету профспілок медичних працівників Наталія Бирчак, голова Державної Екзаменаційної Комісії медичного факультету (потік А) Ігор Галайчук.

В знак батьківської любові та підтримки цьогорічні випускники підготували не тільки слова вдячності, але й музичне вітання з фото презентацією для професорсько-викладацького складу університету та своїх рідних.

Староста курсу Михайло Федорченко, зачитав присягу лікаря й разом з усіма присутніми заприсягнувся віддано служити своїй професії та берегти людське життя.

Для оголошення Наказу про вручення дипломів до слова було запрошено декана медичного факультету Романа Яцишина. Відповідно до нього, 289 випускників одержали диплом спеціаліста, з них 11 з відзнакою. Для вручення дипломів було запрошено ректора Миколу Рожка, першого проректора Ганну Ерстенюк, проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи Володимира Федорченка, проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) Сергія Кобця, заступника ректора з виховної роботи Ігоря Ванджуру, головів ДЕКу Ігоря Галайчука (потік А) та Олега Ткачука (потік Б).

Урочистий захід супроводжувався концертом за участю гостів (Оксана Романюк, Василь Лазорович) випускників та студентів ІФНМУ (спортивно-естрадний колектив «АРТ», дует «Душа», квартет солістів, Ігор Лаврук, Вікторія Понюк, Наталія Яців, Юрій Добрянський, Галина Баранкевич).


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...