Враження пересічних людей Франківська від нової поліції

PDF Друк
Субота, 20 лютого 2016, 12:36

В Франківську після перших днів роботи національної поліції, у мешканців міста вже склалося деяке враження. Особливо враховуючи той факт, що про місцеву поліцію заговорила вся Україна.

Було проведення опитування громадян, в якому люди могли відверто сказати про свої враження та побажання. Учасники дорожнього руху висловлювати бажання, щоб патрульними якимось чином було зменшено кількість автомобільних корок. Найбільшою проблемою, з якою стикаються поліцейські, на думку людей, це неправильне паркування, з «мажорами», які звикли їздити не за правилами. Дехто вважає, що суспільство не готове до такої поліції. Люди закликали правоохоронців зробити порядок зі знаками на вулицях міста, які суперечать один одному. Один з опитаних таксистів, відмітив, що за цей тиждень йому стало значно легше працювати, адже стоянки для таксистів вже не займають інші авто. В опитуванні люди побажали всього найкращого патрульній поліції, щоб вони були з народом.

Самі працівники поліції також дали відповіді на декілька запитань. На питання: чи важко знаходити спільну мову з впливовими людьми, один з патрульних відповів., що це зараз проблема, адже люди звикли до панібратства і у всьому домовлятися. Реакція франківців на їх появу, за словами співробітників поліції, різна. Дехто позитивно ставиться, дякує за їхню роботу, навіть ті, яких зупинено за порушення, а дехто поводить себе нахабно і некультурно. Але  в цілому враження  в людей позитивні.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...