На Франківщині в пенсіонера вкрали велику суму грошей

PDF Друк
Четвер, 18 лютого 2016, 21:42

Злодії пильні, і насправді знають всі потенційні місця, які іншим людям здаються дуже надійними. Через такий самообман і високий професіоналізм в ганебній справі, щороку багато людей стають жертвами великих та дрібних крадіжок. Тому й зустрічаються з проблемою: як надійно сховати свої заощадження і коштовності від крадіїв, які прагнуть легкого збагачення.

От, наприклад, пенсіонер, родом з Рогатинщини, вирішив приховати свої кошти в книги, які ніби то надійно сховав в шафку під телевізором. З  самого ранку і аж до обіду пенсіонера не було вдома. Також чоловік зробив грубу помилку: не зачинив будинок на ключ. Після повернення додому, хазяїн побачив, що його схованку викрито. Постає питання, чи злодій був знайомим пенсіонером і знав про те, де сховані гроші, або дійсно має хороше чуття і розуміє хід думок власників  заощаджень.

А в Івано-Франківську злодій діяв дещо інакше. Поки хазяї знаходилися на роботі, зловмисник підібрав ключ до чужої квартири, проник в приміщення та викрав величезну суму грошей: двісті тисяч гривень та золоті прикраси, які знаходилися в домі.

Правоохоронці нагадують громадянам про пильність, не залишати своїх домівок незачиненими і зберігати свої кошти в безпечних надійних місцях.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...