Зробимо Україну чистішою! Розпочнемо з Франківська

PDF Друк
Четвер, 18 лютого 2016, 14:57

Заплановано велике прибирання у області

Активісти висунули корисну ідею: до Великодня організувати велике прибирання. 23 квітня така акція запланована, координує її Іван Швай. Він же і зазначає, що така подія за мету має не тільки прибирання, а й виховання людей, їхнього розуміння, що наша земля – це не смітник, і нам у ній далі жити.

Хоч із дитинства усіх вчать класифікувати сміття - не усі це роблять. Ба більше, декотрим зовсім не соромно викинути обгортку від шоколадки чи пляшку від пива просто на вулиці. Окрім цього годі й казати за засмічені яри, річки та гори сміття у лісах. Невже таке майбутнє влаштовує українців?

Годі виховувати у собі байдужих, годі говорити «моя хата скраю». «Хаті скраю» загрожує небезпека, то давайте боротись з нею разом.

Іван Швай закликає не засмічувати землю, яка потім дає нам воду, тим паче, що близько 40 % усіх відходів можна здавати на переробку. Волонтери хочуть допомогти сформувати такі команди і у інших областях, аби вся країна приєдналася до цієї акції.

Варто зазначити, що акція «Чиста акція» відбувається уже вшосте. Сміття мають намір не тільки прибрати, а й сортувати, щоб майже половину відходів дати на переробку. Окремо пластик, окремо скло, окремо макулатуру.

Долучіться до масштабної екоакції, зробіть світ чистішим, адже у ньому жити вашим дітям!


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...