Відомого блогера, звинуваченого у держзраді, допитали

PDF Друк
Четвер, 18 лютого 2016, 11:20

Блогера та журналіста Руслана Коцабу було звинувачено у державній зраді та в перешкоджанні роботи збройних сил України. Після висунутих звинувачень було перейдено до допиту активіста.

Під час розслідування до суду викликано 58 свідків, допиту підлягли 44. Більшість свідків не були особисто знайомі з блогером, а лише переглянули його відео «Я проти мобілізації» та інтерв’ю російським телеканалам.

Як раніше повідомлялося, під час обшуку квартири Коцаби було знайдено значну суму грошей, яка за слова активіста належала його матері, і він просив їх повернути.

Після допиту обвинувачення суд приступить до дослідження доказів у цій справі. Захист відмовився від допитування обвинуваченого блогера.

Руслан Коцаба розповів, що не розкаюється, і не бачить за собою жодної вини. Говорить, що він єдиний журналіст, який бачив ті жахіття по обидва боки. За словами обвинуваченого, він служив в 1984-86 роках в Псковській області, пізніше був на обліку у Львові. У військкоматі міста Франківськ чоловік не був жодного разу і не має уявлення про його місце розташування.

Активіст запевнив, що виступає проти мобілізації, і його відео акція є зверненням до президента України Петра Порошенка і тільки. Це не є публічне звернення до народу України. Блогер вже давно має антивоєнну позицію і хоче вплинути на ситуацію в країні. Також запевнив, що не закликав адекватних людей відмовитися від мобілізації. В розмові з прокурором, що має думку, що зараз на Сході України йде громадянська війна, і як він вважає, братовбивство повинно бути зупинене. В цьому полягало його звернення до людей.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...