Численні пожежі на Прикарпатті: чи існує загроза здоров’ю жителів?

PDF Друк
Середа, 17 лютого 2016, 16:44

Спалювання сухої трави небезпечне

За останні два місяці на Прикарпатті трапилось більше трьохсот пожеж. Найбільш розповсюдженими причинами масових загорянь є велика кількість сухої трави та безвідповідальність самих жителів, їхнє необережне поводження з вогнем.

Хоч всі люди знають про правила пожежної безпеки, а контролери щомісяця перевіряють стан лічильників, газових плит та електричних приборів, загоряння таки трапляються. Рятівники почали обхід по будинках пенсіонерів в смт. Солотвино, з метою інформування їх про небезпечність, яка загрожує людям при пожежах. Знаходили у будинках і переоснажені розетки, і несправні лічильники.

Чи несуть такі біди загрозу здоров’ю жителів Прикарпаття? Рятувальники говорять, що речовини, які з’являються під час спалювання трави несуть велику небезпеку здоров’ю жителям.

Триста пожеж за два місяці видаються вигаданим числом, бо уявити таку велику кількість важко. Але факт все-таки залишається фактом. Рятувальники роблять усе можливе, аби убезпечити людей від подальших пожеж та радять дотримуватися найпростіших правил безпеки: вимикати електричні прилади з розеток, коли не користуєтеся ними, викликати працівників газових служб, коли помічаєте якісь неполадки із газовими плитами та обережно обходитися з вогнем, особливо на відкритих площах, адже один недопалок може наробити дуже багато шкоди.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...