Івано-Франківська область під загрозою масових пожеж

PDF Друк
Субота, 13 лютого 2016, 13:56

Чим спричинені 18 пожеж за останню добу?

У зв’язку з великою кількістю сухої трави, в Івано-Франківській області відбувається все більше пожеж. Існує думка, що винною у цій ситуації є не настільки частина сухої трави, наскільки байдуже ставлення громадян, котрі дозволяють собі нехтувати недопалками, сірниками чи вогнем.

Деякі причини виникнення пожеж ще встановлюються. Наразі зрозуміло, що 12 лютого,  на протязі дня здійнялось 18 пожеж, 15 із яких у природних екосистемах.

Окрім пожеж у місті, постраждали також Косівський, Калуський, Богородчанський, Коломийський, Галицький, Долинський та Тисменицький райони.

Встановлено дві пожежі, що виникли через необережне поводження з вогнем, особи винуватців ще не встановлені. Цими місцями є село Молодятин Коломийського району та пожежа на вулиці Хотинській в місті Івано-Франківськ.

Окрім старих будівель загорялося і побутове сміття на відкритій території та гаражна автостоянка. Однак наймасштабнішими залишилися кількості загорянь на відкритій території значних площ землі. На Коломийщині пожежа знищила близько 3 гектарів трави на відкритій території району.

Причини загорянь будівель на Прикарпатті встановлюються.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...