Франківщина прощалася з воїном АТО

PDF Друк
П'ятниця, 12 лютого 2016, 08:38

В четвер, 11 лютого, в містечку Долина, провели в останню на цій землі путь Руслана Черналевського,  Героя України , який загинув на Сході країни. На прощання з героєм прийшли сотні земляків, більшість з яких не були знайомі з воїном, але вирішили прийти для того, щоб вшанувати пам'ять, дати останню дяку тому, хто віддав своє життя за нашу Україну. Попрощалися з воїном в римо-католицькому костелі Різдва Пресвятої Богородиці.

Загиблому було сорок п’ять  років. Майже рік тому, у березні 2015 року, чоловік виступив добровольцем  у військо. Пройшовши всі етапи перевірки,  був мобілізований в зону проведення АТО. До закінчення терміну  перебування в зоні дії  антитерористичної операції, чоловікові залишився лише один  місяць. Та, на превеликий жаль, військовий так і  не повернувся додому живим. Загинув чоловік від кулі, яка й було призвело до смерті. Про Руслана згадують, як про  щиру людину, мужнього бійця. Після смерть чоловіка осиротіла двоє дітей та дружина.

Окрім того, що на похороні дотримувалися традиційних звичаїв, воїна похоронили  з духовим оркестром, державним  прапором України із траурною  стрічкою, а також  салютом над могилою Героя. Поховано вояка на місцевому кладовищі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...