Проблема незаконної забудови в Франківську: точки зору

PDF Друк
Четвер, 11 лютого 2016, 23:07

Сьогодні в Івано-Франківську було організовано прес-конференцію,  на якій розглядалося питання незаконної забудови території біля міського озера, яка знаходиться  за адресою вул. Мазепи, 144.

Як  повідомила журналістка Наталія Голомідова, при перевірці ділянки в майновому кадастрі, виявилося, земля знаходиться в комунальній власності громади міста Івано-Франківськ. Цю ділянку в тому році віддали автошколі для авто майданчику. Але замість площадки було викопано величезний котлован. Журналістка провела своє розслідування. Зробила дзвінок  до компанії, що займається реалізацією квартир, і там жінці зробили пропозицію придбати житло на будь-якому поверсі.

Заступник міського голови Івано-Франківська  Олексій Кайда запевнив, що буде боротися з само будовами і закликав міщан не купувати житлову площу у цих будинках, щоб потім не довелося повертати гроші. Урядовець сказав, що зробить все можливе, щоб будівництво не продовжувалося.

Забудовник Петро Никитюк на вищесказане відповів, що саме Київ дозволив будувати на цій території готельно-відпочинковий комплекс, а замовлення на підготовку водіїв для армії різко впали.

Депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін, запевнив, що зараз інші часи і молодь буде брати участь  вирішенні про будь-які забудови  в місті. Закликав перестати використання комунальної власності містах в своїх цілях.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...