Сніданки для школярів залишаться платними

PDF Друк
Четвер, 11 лютого 2016, 17:03

У Івано-Франківській мерії розповіли про ситуацію, що склалася

Віднедавна франківські школярі почали снідати в школі платно. В разі, якщо батьки не в змозі платити 8 гривень щодня за сніданок в школі, вони мають право подати заяву, яку розгляне спеціальна комісія.

Міська влада вважає, що найкраще обізнані із соціальним станом батьків педагоги, тому за рекомендаціями вчителів будуть визначати, хто не може розраховуватися за їжу в школі. Міський голова Руслан Марцінків прогнозує, що харчуватися безкоштовно буде кожен третій учень. Наразі немає коштів, аби забезпечити безкоштовним харчуванням всіх школярів.

«Наразі ми надаємо 12 тисяч гривень на безкоштовні сніданки для дітей пільгових категорій. Якщо батьки не мають змоги оплачувати харчування – хай пишуть заяву, - говорить міський голова. – Міста, які досі забезпечують дітей сніданками безкоштовно – обманюють самих себе. Оскільки в Черкасах, до прикладу, на дитину розраховано 3 гривні 50 копійок, як розумієте, на такі кошти приготувати якісну їжу неможливо».

Таким чином, жителі Івано-Франківська стоять перед вибором написання заяв, оплати сніданків своїх дітей чи пошуком альтернативи у цій ситуації.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...