Результати судового процесу над рекетирами в місті Івано-Франківськ

PDF Друк
Четвер, 11 лютого 2016, 13:52

На днях місцевий суд  виніс  звинувачення двом чоловікам, які  вимагали у підприємця гроші.

27 січня 2015 року,  у тату-салоні “HIGH HILLS TATTOO”, двоє людей вимагали від чоловіка, який є власником салону, 1000 гривень взамін на сприяння  бізнесу. Але їм відмовили. Незвані гості на це відреагували негативно, посипавши  у відповідь образи та погрози фізичної розправи. Після інциденту відбулося ще кілька зустрічей, внаслідок чого підприємець таки згодився заплатити.

Під час обшуку у помешканні злочинця, поліцією було знайдено рушницю з набоями.

Правоохоронцями  було вияснено факт причетності одного з звинувачуваних до викрадення та побиття людини, що відбулося наприкінці 2014 року в селі Поляниця Яремчанського району. Де група людей з погрозами  пістолетом, заштовхнула молодого хлопця в авто і здійснила побиття. Потім його було зачинено  в багажник.  Так і не отримавши відповіді  про те, де перебуває  його товариш, молодика відпустили.

Під час суду обвинувачувані визнали факт скоєння злочину.

Злочинцю,  який брав участь у викраденні, було призначено 4 роки 1 місяць обмеження волі. Іншому, який був звинувачений у рекетирстві - 3 роки 1 місяць.

Також, засудженні за рішенням суду мають  сплатити по 4,5 тисячі гривень моральної шкоди підприємцю, в якого вони вимагали кошти.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...