Студенти з Йорданії зґвалтували неповнолітніх франківчан

PDF Друк
Середа, 10 лютого 2016, 13:54

9 лютого в місті Івано-Франківськ відбулося засідання комісії обласної ради з питань захисту прав людини, причиною якого став факт розбещення та зґвалтування неповнолітніх дівчат студентами з Йорданії. Як було повідомлено раніше, в кримінальній справі фігурують близько десяти учасників, затримано з яких лише двоє. На слуханні було зазначено, що причиною повільного розгляду і розкриття справи відсутність підозрюваних на території України.

Після розгляду в більш вузькому колі, депутати вирішили обговорити в більш широкому з участю правоохоронці та освітян.

Проректор університету, в якому навчаються іноземні студенти зазначив, що вони зацікавлені успіхом справи і тим, щоб винуватці були покарані. А також проводять ряд бесід, щоб подібні ситуації більше не повторилися. Було зазначено, що при вступі студенти підписують договір, в якому зазначається що вони ознайомлені з законами України.

Також виступаючими було звернено увагу на можливу різницю нашої моралі і релігії від арабської, але це не звільняє їх від кримінальної відповідальності. Щоб передбачити такі злочини, треба проводити ряд профілактичних розмов з представниками інших країн.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...