Мер Франківська влаштував перевірку маршруток міста

PDF Друк
П'ятниця, 05 лютого 2016, 11:55

Вчора, 4 лютого, перший день другого семестру у школах міста. У зв’язку з цим Руслан Марцінків разом з начальником управління транспорту та зв’язку Олегом Ганчаком та начальником департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою Михайлом Смушаком влаштували рейд маршрутками. Слідкували за організацією безкоштовного проїзду дітей. Загалом, більшість дітей мають учнівські квитки, за якими до липня гарантують безоплатне користування громадським транспортом. Проте є діти, які такого документу не мають. Тому, як вважає міський голова, із закінченням канікулярного періоду є потреба директорам та вчителям шкіл ще раз нагадати учням про цю пільгу. «Діти міста повинні користуватись правом безкоштовного проїзду, і ми мусимо забезпечити це», - прокоментував ситуацію Руслан Марцінків.

Крім того, міський голова вислухав зауваження мешканців по темі громадського транспорту. Основні – проблеми нової маршрутної мережі і порушення правил перевезень. Також є скарги пенсіонерів на те, що водії відмовляються надавати гарантовані 3 пільгові місця до 10:00 і після 16:00. Руслан Марцінків та Олег Ганчак попросили з усіма скаргами звертатись на гарячу лінію 15-80. «Усі Ваші зауваження будуть враховані під час проведення конкурсу на перевезення», - запевнив начальник управління транспорту.

Протягом перевірки також випала нагода поспостерігати за роботою патрульної поліції. Міський голова поспілкувався з поліцейськими стосовно труднощів, сприйняття мешканцями та кола основних завдань. Очільник міста подякував поліції за відповідальну службу і зауважив, що задоволений результатами їхньої роботи.

У перший день після канікул Руслан Марцінків не зміг оминути увагою навчальні заклади. Тому разом з посадовцями завітав до школи №18. Тут він особисто зміг почути від дітей інформацію про забезпечення учнівськими квитками. Директор школи Дмитро Чміль гарантував, що всі учні, які ще не мають відповідних документів, отримають їх найближчим часом. Це питання міський голова триматиме на контролі.

Разом з очільником школи міський голова обговорив і плани щодо утеплення приміщення та заміни вікон. «Звісно, енергозберігаючі програми – одні з пріоритетних для міста. І особливу увагу ми приділимо бюджетним будівлям: школам і садочкам. На це спрямована наша співпраця з Nefko», - окреслив плани у цьому напрямку Руслан Марцінків.

Чергова перевірка принесла свої результати: усі спостереження і зауваження не лишаться без реакції. Низку питань міський голова візьме під власний контроль, а деякі доручить своїм заступникам і керівникам підрозділів. Важко применшити користь таких рейдів для роботи міської влади, тому вони триватимуть і надалі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...