Реформи перевізників: це плюс чи мінус?

PDF Друк
Середа, 03 лютого 2016, 15:03

У Івано-Франківську вже понад місяць пройшло з часу, відколи провели великі транспортні реформи, але чи вважають мешканці міста корисними ті реформи? Чи можливо навпаки є такі, які проти цих реформ?

перевызники

Транспортна система Івано-Франківська місяць тому зазнала чималих змін, і все це було створено суто для того, щоб мешканці могли швидше діставатися важкодоступних локацій міста. Тому тут слід розібратися: чи вважають вони комфортним теперішній оновлений транспорт?

Що змінилося?

По-перше, розвантаження центральних вулиць міста: зняті з маршруту ті маршрутки, які дублювали один одного.

По-друге, маршрутки почали свою роботу на тих вулицях, які досі не обслуговувались.

По-третє, поділ довгих маршрутів на кілька коротких.

Та враховуючи вище сказане, мешканці щодня знаходять море проблем і причин, чому вони незадоволені роботою оновлених транспортних ліній.

Які ж проблеми обговорюють місцеві?

По-перше, поділ маршруту на кілька, це звісно і зручно. Але як бути тим, хто їздив з кінцевої на кінцеву? Такі пасажири повинні пересідати. І замість 4 гривень вони витрачають вже 8.

По-друге, зміна нумерації маршрутів. Це напевне одна із найбільших проблем, адже люди плутаються, витрачають власний час, і час водіїв, бо зупиняють транспорт посеред маршруту.

По-третє, водії не дотримуються вказаного графіку, і крім того, на встановлених табличках не вказано коли розпочинається маршрут і коли він завершується.

Таким чином транспортна регенерація склала більше проблем, ніж їх вирішила. Як поставиться до цього влада?


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...