Суд щодо ґвалтівників із Йорданії перенесено

PDF Друк
Понеділок, 25 січня 2016, 12:24

Справа ґвалтування неповнолітніх уже отримала народний вирок, але захист подав на апеляцію.

грати

Сьогодні, 25 січня Апеляційний суд Івано-Франківської області мав розглядати апеляцію одного з обвинувачуваних у справі щодо зґвалтування двох неповнолітніх українок.

Ще у грудні минулого року в Івано-Франківську розгорілася тема сексуального насилля двох уродженців із Йорданії, жертвами яких стали 11 та 12-річні дівчата. Про це повідомив один із франківських активістів, який зазначає, що справа затягується навмисне, аби не розголошувати про міждержавний конфлікт.

Проте, представники арабської общини заявляють наступне: «Винуватців слід покарати, якщо вина їх доказана, то міру запобіжного заходу змінювати не слід. А мешканців міста попросимо не прирівнювати весь наш народ, в тому числі і частинку тих, які зараз знаходяться на території України, до двох злочинців».

Згодом правоохоронні органи таки затримали двох йорданців, яких вважали причетними до розбещування. Та у ході слідства виявились нові обставини, які змусили суд перекваліфікувати справу з розбещення на зґвалтування.

Суд залишив підозрюваних під вартою. Оскільки справа стосується неповнолітніх було прийняте рішення вести судову справу у закритому судовому засіданні.

Наразі один із йорданців подав на апеляцію судове рішення, але суд перенесли у зв’язку із тим, що адвокат підозрюваного не мала змоги зустрітися із ним.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...