У Франківську люди викидають ялинки на проїжджу частину

PDF Друк
Понеділок, 18 січня 2016, 11:25

Прикарпатська вдячність

Із чим у більшості людей асоціюється закінчення зимових свят? Із позбавленням від ялинки. Більшість їх викидає протягом першого «післясвяткового» тижня, деякі зберігають на балконі до літа. У Івано-Франківську невідомі пішли ще далі, викинувши ялинку буквально посеред пішохідного переходу. Люди, які пересувались по вулиці Миколайчука, протягом тривалого часу могли це спостерігати. Комунальники ж, по невідомій причині, не поспішають. Тож, коли ситуація буде ліквідованою, не відомо.

Питання ялинок турбує Івано-Франківськ ще з грудня. Однак, тоді причини були більш прозаїчні — масова і непідконтрольна торгівля ялинками. Щоб взяти ситуацію під контроль, екологічною інспекцією була навіть проведена операція «Новорічна ялинка».

Ситуація видається неважливою. Однак, це не лише викинута ялинка, це прояв кимось із громадян не лише цинічності, а й відсутності етикету. Оскільки, викинути ялинку посеред переходу, рівнозначне сприяти аварійній ситуації. Цього року люди чекали свят, а ще більше снігу, бо велика кількість скаржилась на відсутність святкового настрою. Сніг випав, настрій прийшов, однак що можна сказати про святкуючого, що так халатно поставився до незамінного атрибуту зимових свят? Бо важлива не сама подія, а те проявом чого вона є — нехтування суспільними нормами.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...