Поки люди втрачають віру, в Прикарпатті вона зцілює

PDF Друк
П'ятниця, 15 січня 2016, 18:39

Кращим із способів показати істинність чи помилковість шляху є ілюстрування тонкощів ходьби на своєму прикладі. Саме це і робить Василь Коваль, який в свій шістдесят один рік зцілює людей. Для жителів Івано-Франківська ця особистість є культовою, до неї вони звикли і не раз звертались. Однак, відомість ця не обмежується навіть заходом України, а значно вища. Трапляється так, що приїжджають і люди зі східних регіонів.

Сам же Василь, каже, що це, в першу чергу, не творіння див, а як сприяння очищенню людської душі. Коли ж душа здорова то  хвороба відступає, свідомість повертається і починає налагоджуватись все інше.

Про отця Василя відомо не багато, але факти цікаві. Зокрема те, що маючи в юності потяг до мистецтва, все ж вирушив у семінарію, яка рішуче вплинула на його наступне життя. Однак, чи не є додатковий знак покликання, що в священики пішов потенційний художник.

Крім зцілень людей Василь займається й відновленням Святопокровського монастиря, який мав суворе минуле. Відновлення відбувається завдяки внескам людей, яким він допомагає. Звісно ж, просити не просить, але залишають щось цінне в якості подяки майже завжди.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...