У Франківську буде «Відкритий бюджет»

PDF Друк
Понеділок, 28 грудня 2015, 13:10

Руслан Марцінків: «Вважаю, що громада повинна знати про доходи і видатки міського бюджету»

28 грудня відбулась презентація веб-порталу «Відкритий бюджет». Проект розроблений за ініціативи міського голови фінансовим управлінням і покликаний проінформувати громаду стосовно використання коштів бюджету міста. Стартує ресурс як окремий додаток на сайті виконавчого комітету у січні 2016 року.

«Відкритий бюджет» складатиметься з комплексу програмного забезпечення для візуалізації дохідної та видаткової частини міського бюджету. Кожен охочий зможе ознайомитись, з яких джерел формується бюджет і на що витрачаються кошти (у відсотковому співвідношенні). Веб-ресурс охопить інформацію і про 5 сіл, які входять до Івано-Франківської міської ради.

Портал міститиму дані про видатки за економічною класифікацією (перелік галузей фінансування) та окремо по кожній установі, що фінансується з міського бюджету. Також будь-хто зможе сформувати детальний звіт по надходженням та видаткам за окреслений період. Окрім того, проект «Відкритий бюджет» представлятиме інфографіку про стан виконання бюджету за доходами та видатками на поточний момент.

Таким чином, кожен мешканець Івано-Франківська, не лишаючи своєї оселі, зможе контролювати бюджет міста. За словами міського голови Руслана Марцінківа, цей проект – лише крок на шляху до прозорості міської влади перед громадою. На часі впровадження інших електронних ресурсів, які б інформували населення про роботу структурних підрозділів виконавчого комітету.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...