Встановлюють сміттєві контейнери

PDF Друк
Середа, 23 жовтня 2013, 13:54

У рамках довгострокової цільової програми "Поводження з твердими побутовими та промисловими відходами на території області" на 2012-2014 роки, Івано-Франківською областю в цьому році закуплено 388 контейнерів. Встановлюють сміттєві контейнериУ рамках довгострокової цільової програми "Поводження з твердими побутовими та промисловими відходами на території області" на 2012-2014 роки, Івано-Франківською областю в цьому році закуплено 388 контейнерів.

Всього планується облаштувати 823 контейнерні майданчики, придбати 2805 контейнерів, 155 бункерів для збору твердих побутових відходів до вже наявних і встановленим.

Програма "Поводження з твердими побутовими та промисловими відходами на території Івано-Франківської області", розроблена регіональним комітетом охорони навколишнього середовища і природокористування, спрямована на вирішення однієї з найгостріших проблем регіону - проблеми збору, видалення і подальшого розміщення твердих побутових відходів. Даною програмою передбачено цілий ряд природоохоронних заходів. Серед них - організація системи збору твердих побутових відходів, що включає придбання контейнерів, бункерів для збору твердих побутових відходів, облаштування контейнерних майданчиків.

Весь комплекс зазначених заходів спрямований на скорочення, а в кінцевому підсумку - на ліквідацію всіх несанкціонованих звалищ, що представляють пряму екологічну небезпеку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...