Як розвиватиметься туристична галузь міста Івано-Франківськ у 2016 році?

PDF Друк
Середа, 23 грудня 2015, 09:39

Днями на засіданні виконавчого комітету міської ради розглянуто та прийнято рішення про внесення на розгляд сесії міської ради проекту Програми розвитку туристичної галузі міста Івано-Франківська на 2016 рік.

Програма розвитку туристичної галузі міста на 2016 розроблена управлінням економічного та інтеграційного розвитку за участю суб’єктів  підприємницької діяльності, зайнятих в туристичній сфері.

Метою Програми є забезпечення реалізації в м.Івано-Франківську державної політики у сфері туризму, підвищення частки туристичної галузі в економічних показниках міста, створення належних умов для забезпечення якісного зростання рівня туристичних послуг, збільшення потоку внутрішніх і в’їзних туристів, покращення іміджу міста на всеукраїнському й міжнародному ринках туристичних послуг.

Основою Програми є комплекс заходів, спрямованих на відновлення і покращення туристичної інфраструктури міста, активізацію туристичної діяльності, посилення взаємозв’язку інфраструктури туризму з іншими сферами соціально-економічного та культурного розвитку міста,  підтримання та покращення позитивного образу міста як розвиненого та безпечного туристичного центру Прикарпаття, Західної України та Східної Європи.

Заходи мають адресне спрямування з визначенням відповідальних виконавців, термінів реалізації, джерел та обсягів фінансування, яке здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, міжнародної технічної допомоги, коштів донорських організацій.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...