Очищено від сміття берегову зону Дністра в нашій області

PDF Друк
Понеділок, 16 червня 2014, 14:36

Департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації спільно з гірською пошуково-рятувальною частиною управління ДСНС в області організували екологічну акцію на берегах річки Дністер.

Очищено від сміття берегову зону сіл Уніж та Кунисівці Городенківського району, наметового табору Берем’яни Тернопільської області (територія Національного природного парку «Дністровський каньйон»).

Участь в акції взяли понад 30 осіб, яким не байдужий стан навколишнього середовища Прикарпаття. Зібране сміття було вивезене з берегів, завдяки чому туристи, які зупиняються відпочити на Дністрі, матимуть більш затишні та комфортні умови перебування.

По завершенні акції відбулося вшанування пам'яті Героя Небесної Сотні Сергія Дідича на його могилі у селі Стрільче. Сергій Дідич був засновником громадської організації «Клуб мандрівників «Золоте Руно», одним з перших розробив туристичні маршрути сплавів по Дністру.

У департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації сподіваються, що така акція буде прикладом для туристів, які захоплюються еко-туризмом, та спонукатиме до дбайливого ставлення до природи. Лише спільними зусиллями і ставленням кожного зокрема зможемо зберегти природу чистою.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...