На Прикарпатті провели семінар, на якому презентовано професію військовослужбовця

PDF Друк
П'ятниця, 13 червня 2014, 15:40

З ініціативи Городенківського районного центру зайнятості та метою поінформувати клієнтів служби зайнятості про проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України 11 червня центр зайнятості організував та провів семінарЗ ініціативи Городенківського районного центру зайнятості та метою поінформувати клієнтів служби зайнятості про проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України 11 червня центр зайнятості організував та провів семінар, на якому презентовано професію військовослужбовця. Адже для розвитку Збройних Сил України наша держава повинна створити оптимальні за чисельністю, багатофункціональні, мобільні, добре озброєні, а головне – професійні збройні сили.

Перед присутніми виступив помічник військового Снятинсько-Городенківського ОРВК, комісар Мирослав Новосельський, який розповів про умови прийому та укладання контракту на військову службу, військові звання, грошове забезпечення та державні гарантії військовослужбовцям, переваги вибору такої служби.

У зв’язку з дією Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» особи віком від 18 до 40 років мають можливість проходити службу у Збройних Силах України за контрактом. Доповідач звернув увагу учасників семінару на те, що професія захисника Вітчизни з кожним роком стає все більш популярною і такою, яка користується повагою суспільства.

В заході взяла участь Оксана Дорошенко, заступник начальника відділу організації профорієнтації і профнавчання Івано-Франківського обласного центру зайнятості, яка проінформувала учасників про порядок проходження служби у Військово–Морських силах ЗСУ, а саме в м.Одесі, м.Миколаєві, м.Очакові, м.Ізмаїлі та м. Запоріжжі, а також зазначила, що присутні мають можливість забезпечити себе роботою та отримувати хорошу заробітну плату.

Головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Городенківського районного центру зайнятості Олеся Франків,підвівши підсумок, подякувала присутнім за активну участь в заході та підкреслила, що документи про проходження військової служби за контрактом є чудовою рекомендацією для подальшої кар’єри.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...