Профорієнтаційний процес з учнівською молоддю

PDF Друк
П'ятниця, 13 червня 2014, 15:32

Розпочалось літо – пора відпочинку та розваг. Попереду у вчорашніх школярів цілих три місяці веселощів та пустощів, гарного настрою та приємних вражень. Профорієнтаційний процес з учнівською молоддюРозпочалось літо – пора відпочинку та розваг. Попереду у вчорашніх школярів цілих три місяці веселощів та пустощів, гарного настрою та приємних вражень. Для того, щоб відпочинок став цікавим та змістовним спеціалісти Долинського центру зайнятості продовжують проводити профорієнтаційну роботу у літніх оздоровчих таборах. Профорієнтаційний процес з учнівською молоддю повинен бути безперервним, адже вибір професії, яка відповідає інтересам, нахилам особистості людини – завдання непросте. Воно не завжди під силу підлітку, тому треба постійно і цілеспрямовано допомагати формуванню зацікавленості й любові до певного виду професійної діяльності.

11-12 червня Долинський районний центр зайнятості провів ряд профорієнтаційних заходів з відпочиваючими дітьми санаторію «Перлина Карпат», який знаходиться у мальовничому селі Витвиця.

Напрофорієнтаційнихзаняттях діти отримали багато корисної інформації про світ професій, яка була подана у формі гри, що особливо подобається школярам. Вони залюбки спілкувались та виконували різні вправи.

Цікавими були ігри «Тлумачення професій», де діти відгадували професії, «Що найважливіше», «Доповніть сонечко», де треба вказатиу віршику пропущені назвипрофесій. Також проведено інтелектуальну гру «брейн-ринг» на тему: „Усвітіпрофесій” та профорієнтаційні заняття «Ти - іпрофесія».

Директор санаторію наголосив, що правильно побудована та скоординована профорієнтаційна робота з учнівською молоддю може дати значний економічний ефект вже в недалекому майбутньому. Молодь повинна ясно та реально бачити перспективу, щоб якнайповніше реалізувати свій трудовий потенціал на власне благо та благо України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...